ווליום KIDS

מחלקת מופעי הילדים של המון ווליום

אגדה חיה – שחר אבן צור

פרוייקט מוזיקלי זואולוגי, ספר ואלבום שירים

"אגדה חיה" הוא מיזם מוזיקלי זואולוגי משותף של היוצר שחר אבן צור (מוניקה סקס) ומוזיאון הטבע ע"ש שטיינהרדט, אוניברסיטת תל אביב.

"אגדה חיה" מהציג לקהל הרחב את הרעיון כי בטבע הישראלי (ובטבע בכלל) קיים מגוון רחב מאוד של בעלי חיים, תוך התמקדות ב"כוכבים" הפחות מוכרים של הטבע בארץ ובמאפיינים הייחודיים להם. שחר אבן צור הציג בפני מנהל המוזיאון אלון ספן את הרעיון הראשוני לכתוב ולהלחין שירים על בעלי חיים, וספן נענה בברכה לאתגר. צוות חוקרים במוזיאון סייע בבחירת בעלי החיים לאלבום וסיפק את המידע המדעי עליהם. אבן צור חקר, למד, כתב, הלחין ושר, והתאים לכל דמות את הסגנון המוזיקלי שלה. לצד השירים נוצרו איורים לדמויותיהם של בעלי החיים, והם הלכו וקיבלו זהות ונוכחות על ידי המאייר יניב אזולאי. לכל בעל חיים יוצר גם קליפ אנימציה, המלווה במילות השירים.

באלבום 10 שירים ואלו בעלי החיים המככבים בו: קוצן זהוב, בריום, נשפון פגום-אוזן, אילנית, נוטריה, קרקל, כחל, שממית חרמונית, הבלדה למלפפון הים ושיר הסיום "אגדה חיה".

במקביל להפקת השירים רוכזו האיורים, לצד "תעודות זהות" של בעלי החיים המככבים באלבום, לספר שירים ואיורים בעיצובה של ענבל ראובן. בספר מופיעות מילות השירים מנוקדות, האיורים המלאים, הכוללים הצגה חזותית של בית הגידול הטבעי של כל בעל חיים, וכן מידע על אורחות חייהם של בעלי החיים השונים בטבע.
במופע שחר והלהקה מבצעים את כל שירי האלבום יחד עם להיטיו של שחר מקריירת הסולו שלו וממוניקה סקס. הכל מוגש לכל המשפחה באווירה הכי מדהימה שיש.

איך שיר נולד

יהונתן גפן, משורר הילדים וסופר הכבשים, במפגש של שירים וסיפורים לילדים מגיל שנתיים עד מאתיים.

בהופעה אינטימית שתציע מבחר משירי הילדים שלו, מ"שירים שענת אוהבת במיוחד" ועד שירי "הכבש ה-16", ושירים חדשים, יספר יהונתן לילדים על הכתיבה שלו ועל איך למה ומתי שירים נולדים, וישתף את הקהל ביצירתו רבת השנים לילדים ולמבוגרים שעדיין מסתתר בהם ילד.

"הילדה הכי יפה בגן", "רעמים וברקים", "אני אוהב שוקולד" וכמובן "איך שיר נולד" הם רק חלק מהשירים שיבוצעו במופע.

הרעיון של המפגש הוא לתת לילדים ולהורים אפשרות בילוי אחרת מהמופעים הצעקניים לילדים ולדבר אליהם בגובה העיניים והאוזניים.

ורד פיקר – ניהול מוסיקלי, פסנתר ושירה
מיקה קרני – כינור ושירה
יונתן ארצי – גיטרה ושירה

ניהול אמנותי: דרור נחום

כוכב הילדים

קרולינה – מאור כהן – בום פם

הכל התחיל כשאורי חלם חלום על כוכב ילדים קסום וכיפי שיש בו לוויתנים כחולים ופרות עם כנפיים, הררי ממתקים ועוד כל מיני הפתעות.

אז אורי התקשר למאור שהתקשר לקרולינה שהתקשרה לעוזי שהתקשר לטובי שישן בדיוק בתוך הטובה שלו את שנת החורף…. ואז הם נפגשו והקליטו לכן ולכם אלבום שכולו ילדים וילדות בהרפתקאות של צלילים מצחיקים ומרגשים.

הפרויקט מלווה בקליפים מבית הופ קטנטנים, אלבום וספר שיצא בכל חנויות הספרים וכמובן מופע חדש.

החוג לתולדות המוזיקה לילדים

המון ווליום והחוג לתולדות המוזיקה שמחים להציג:
סדרה חדשה מבית החוג לתולדות המוזיקה, הפונה לילדים ומביאה את סיפוריהם את של גדולי המוזיקאים של הפופ, בצורה חכמה, מצחיקה ומותאמת לילדים. ההרצאה מלווה בקטעי וידאו קלאסיים, תקליטי הויניל המקוריים וגם בהופעה חיה עם נגנים על הבמה.
אנחנו בחוג מאמינים שחשיפת ילדים לתכנים תרבותיים מרכזיים בדרך שלא משטיחה אותם, תעזור לפתח את עולמם הפנימי. מדובר במפגש כיפי וחווייתי, בשפתם של הילדים ובשיתופם, מפי ישיב כהן, ראש החוג לתולדות המוזיקה.
משך האירוע כשעה. מיועד לגילאי 6+

סיפור ושירה – ישיב כהן

בס ושירה – יונתן יידוב

קלידים ושירה – שי רוט

גיטרה ושירה – קוסטה קפלן

נושאי המפגשיםלהקת כוורתמתי כספי, הביטלס, נעמי שמר, עפרה חזה, דיוויד בואי

2016 © כל הזכויות שמורות להמון ווליום בע"מ.
בניית האתר: טל סולומון ורדי
X
דילוג לתוכן