הופעות

ההופעות הטובות ביותר בארץ

שבת12יוני19:30פורטיסחרוףאמפי פארק רעננה

שבת12יוני20:00איפה הילדGRAY, יהוד

שבת12יוני20:30יהלי סובולנוקטורנו, ירושלים

ראשון13יוני20:30ג'ירפותבארבי, תל אביב

ראשון13יוני21:00שלום חנוך | שלומי שבןאמפי קיסריה (גן לאומי)

שלישי15יוני20:00ערן צורפאב הפרה, שבי ציון

חמישי17יוני20:00פורטיסחרוףאמפי מוצקין, קרית מוצקין

חמישי17יוני21:00מאור כהן – סטנד-רוקאולם צוקר היכל התרבות, תל אביב

שישי18יוני16:00יהונתן גפן – "איך שיר נולד"פארק אריאל שרון, מוזיאון תל-אביב

שישי18יוני20:30מוניקה סקסבארבי, תל אביב

שישי18יוני22:00ערן צורתיאטרון הסטודיו, חיפה

שבת19יוני20:00אריק ברמןזאפה חיפה

ראשון20יוני21:30שלום חנוך עם משה לוי – "יציאה"המצודה, עכו

חמישי24יוני19:00פורטיסחרוףמתחם צנובר, רמת הגולן

חמישי24יוני20:00שלום חנוך עם משה לוי – "יציאה"חאן השיירות, שדה בוקר

חמישי24יוני20:00גבע אלוןקפה שרי, כרמי יוסף

חמישי24יוני20:45ערן צוראלמא מרכז אמנויות, זכרון יעקב

שישי25יוני17:00ברי סחרוף - עם עומרי מור, איתמר דוארי וגלעד אברוחאן השיירות, שדה בוקר

שישי25יוני20:45מאור כהן – סטנד-רוקאלמא מרכז אמנויות, זכרון יעקב

שבת26יוני19:30דנה ברגר - 20 שנה לאלבום "עד הקצה". אורחות: ריקי גל ואורית שחףאמפי שוני, פארק ז\'בוטינסקי, בנימינה

שבת26יוני20:45אפרת גושאלמא מרכז אמנויות, זכרון יעקב

חמישי1יולי19:30ג'ימבו ג'יי ולהקת ספא. אורחים: רביד פלוטניק, איה זהבי פייגלין ושיר הדס מאיראמפי שוני, פארק ז\'בוטינסקי, בנימינה

חמישי1יולי20:00פלדפאב הפינה, חמדיה

חמישי1יולי20:00גבע אלוןתחנת רוח, קרית טבעון

שבת3יולי20:00אפרת גושזאפה הרצליה

שלישי6יולי20:30אלון עדרהספריה העירונית, קרית אונו

חמישי8יולי20:00פלדמרכז ספורט, גן יבנה

חמישי8יולי20:00מאור כהן – סטנד-רוקזאפה הרצליה

חמישי8יולי20:30חמי רודנרהספריה העירונית, קרית אונו

שישי9יולי18:30הדג נחשאמפי שוני, פארק ז\'בוטינסקי, בנימינה

שישי9יולי20:00שלום חנוך - יציאה 2021: הרצל לילנבלוםאולם המופעים גבעת ברנר

שלישי13יולי20:30ערן צורהספריה העירונית, קרית אונו

חמישי15יולי20:30אריק ברמןהספריה העירונית, קרית אונו

שישי16יולי19:30מוניקה סקסאמפי שוני, פארק ז\'בוטינסקי, בנימינה

שלישי20יולי20:30יהלי סובולהספריה העירונית, קרית אונו

רביעי21יולי20:30נעם רותם - מעגל האורבארבי, תל אביב

חמישי22יולי19:30שלום חנוך - יציאה 2021: הרצל לילנבלוםאמפי שוני, פארק ז\'בוטינסקי, בנימינה

חמישי22יולי20:00ערן צורנוקטורנו, ירושלים

חמישי22יולי20:30פלדוונדרבר, חיפה

חמישי22יולי20:30דנה ברגרהספריה העירונית, קרית אונו

חמישי22יולי20:30ג'ירפותבארבי, תל אביב

שבת24יולי20:00ברי סחרוףקיבוץ חצור

שבת24יולי20:30נקמת הטרקטור VS ערן צור – שני מופעים בערב

שבת24יולי22:00חמי רודנרתיאטרון הסטודיו, חיפה

שלישי27יולי20:00אסף אמדורסקי, שלומי שבן ויעל קראוס - שרים החלונות הגבוהיםאמפי מיני ישראל, מוזיאון תל-אביב

שלישי27יולי20:30אפרת גושהספריה העירונית, קרית אונו

רביעי28יולי20:30ג'ירפותהחלוץ 33, באר שבע

חמישי29יולי19:30אסף אמדורסקי. אורחים: מוניקה סקסזאפה בפארק, גני יהושע תל אביב

חמישי29יולי20:30גבע אלוןהספריה העירונית, קרית אונו

חמישי29יולי21:00ערן צור ואורי פרוסט - מפגש אמןמועדון לחבר - מקום של תרבות, בנימינה

שבת31יולי20:00אסף אמדורסקי, שלומי שבן ויעל קראוס - שרים החלונות הגבוהיםאמפי מגידו, עין השופט

שבת31יולי20:45אריק ברמןאלמא מרכז אמנויות, זכרון יעקב

שבת31יולי21:00חמי רודנרבית הפנאי - מרכז תרבות, נס ציונה

רביעי4אוגוסט21:00גבע אלון מארח את הצייר עמית קבסהתיאטרון מחול ענבל, תל-אביב

חמישי5אוגוסט20:30איפה הילדבארבי, תל אביב

חמישי5אוגוסט21:00שי בן צור - מופע דואו עם בן אילוןתחנת רוח, קרית טבעון

שבת7אוגוסט20:45נקמת הטרקטור - מטבח אקוסטיאלמא מרכז אמנויות, זכרון יעקב

חמישי12אוגוסט21:00אסף אמדורסקיאמפי עין הוד, מוזיאון תל-אביב

חמישי12אוגוסט21:00שלום חנוך - יציאה 2021: הרצל לילנבלוםאולם גולדה, פתח תקווה

שבת14אוגוסט20:45נעם רותם - מעגל האוראלמא קיוב, זכרון יעקב

חמישי19אוגוסט21:30ברי סחרוףהמצודה, עכו

שבת21אוגוסט19:00פורטיסחרוףמצפור אוכברג, עין השופט

חמישי26אוגוסט21:00שלום חנוך - יציאה 2021: הרצל לילנבלוםאולם המופעים יפעת, קיבוץ יפעת

חמישי26אוגוסט21:00איפה הילדאמפי עין הוד, מוזיאון תל-אביב

שבת4ספטמבר20:30אריק ברמןבארבי, תל אביב

שישי17ספטמבר21:30שלום חנוך – חיות לילהבארבי, תל אביב

שלישי21ספטמבר20:30פלדבארבי, תל אביב

שישי24ספטמבר20:30מוניקה סקסבארבי, תל אביב

רביעי29ספטמבר18:00פורטיסחרוףמצפה גבולות, קיבוץ גבולות

2016 © כל הזכויות שמורות להמון ווליום בע"מ.
בניית האתר: טל סולומון ורדי
X