פסטיבלים

מגבירים את הלילה

(   -2018)

"מגבירים את הלילה" חוגג את הרוקנרול הישראלי, תצוגת תכלית מרוכזת של הלהיטים הכי גדולים שמלווים את הפסקול המקומי. על במה אחת מופיעות בזו אחר זו להקות הרוק הגדולות – עם איחודים, אירוחים מיוחדים ושיתופי פעולה מפתיעים בין האמנים.

הפסטיבל התקיים בשנים 2018-2019 בלייב פארק ראשון לציון. מועד הפסטיבל הבא יתפרסם בעתיד.

הפקה: המון ווליום בשיתוף זאפה.
עמוד הפייסבוק של הפסטיבל

פסטיבל הפסנתר

(   -1997)

www.pianofestival.co.il

פסטיבל הפסנתר הוא פסטיבל המוזיקה הגדול בארץ, אשר במשך 21 שנות קיומו כבר הוליד שילובים מנצחים ומופעים רבים שהמשיכו את דרכם גם מחוץ לפסטיבל והונצחו באלבומים מיוחדים ובווידאו.

השפע האמנותי-מוזיקלי של הפסטיבל מקפיד לשלב בשנים האחרונות יוצרים ואמני מיינסטרים במופעים מיוחדים לצד אמני אינדי המצליחים לעורר עניין רב בארץ כמו גם בחו"ל. סגנונות מוזיקליים שונים, מגוון שפות, ז'אנרים תרבותיים ואקספרימנטים מוזיקליים, הם מאבני ביסוד של הפסטיבל. ספוקן, אינדי, אתני, רוק, אלקטרוני ופופ, לצד מוזיקה ים-תיכונית, קלאסית, שירה, ארץ ישראל היפה ומוזיקה יהודית- אמונית, חוברים יחד לחמישה ימים של מוזיקה איכותית של מיטב היוצרים והיוצרות הישראלים.

כמדי שנה בתחילת החורף מתקיים הפסטיבל, בשנים האחרונות במתחם מוזיאון תל אביב וכן באולמות שונים ברחבי העיר. הפסטיבל עשיר, מגוון ומייצג את העידן הרב-תרבותי והרב תחומי של המוזיקה הישראלית בת זמננו. הפסטיבל מאפשר חופש אמנותי ליוצרים הלוקחים בו חלק, והקהל הממלא את האולמות (בתפוסה של מעל 90%)! נהנה מידי שנה, לגלות מוזיקה איכותית, אמנים מהקלסיקה הישראלית לצד חדשנות, הפקות מפתיעות, הרכבים מיוחדים ואפילו כלי נגינה שלא ידע  על קיומם.

הפקה: המון ווליום בשיתוף המחלקה למופעים עיריית תל אביב-יפו וזאפה.
ניהול אמנותי: אתי אנטה

בקרוב יתפרסמו תאריכי הפסטיבל הקרוב.

רוק עצמאות
(1997-2013)
אירוע הרוק השנתי שהתקיים באופן מסורתי בערב יום העצמאות באמפיפארק ראשון לציון, מחצות ועד אור הבוקר. בשנות קיומו, הפסטיבל אירח על הבמה שרשרת של הרכבים ואמני רוק ותיקים וצעירים. הפקה משותפת עם רמי בז'ה.

רוק עצמאות 2011: "המופע שורד כי הוא נאמן לקהל היעד שלו"

רוק ואהבה בניצנים
 (2001-2003)
הפסטיבל שהמשיך את דרכו של "ליל אהבה בצמח", לילה של הופעות בחוף של ניצנים. הפקה משותפת להמון ווליום ולקבוצת הפורום.

פסטיבל רוק חדש בניצנים

הלם כרך
(2009)
פסטיבל רוק אלטרנטיבי שנערך ב"צוותא" במטרה להוציא את אמני האינדי ממעגל ההופעות במועדונים המזוהים עם הסצינה האלטרנטיבית בלבד אל האולמות. במשך שלושה ימים אירחו אולמות צוותא הפקות מקור ייחודיות וחד פעמיות ושלל מופעים של אמני המוזיקה העצמאית העכשוויים לצד מחוות לגיבורי האינדי הוותיקים יותר.

ניהול אמנותי: דרור נחום
הפקה: בן ריפתין

פסטיבל "הלם כרך" ייערך בתחילת אוקטובר בתל אביב

2016 © כל הזכויות שמורות להמון ווליום בע"מ.
בניית האתר: טל סולומון ורדי
X
דילוג לתוכן