יוני בלוך

יוני בלוך הוא מוזיקאי, פזמונאי, מלחין וזמר רוק ישראלי. את דרכו האמנותית התחיל בלוך באתר האינטרנט "במה חדשה" והיה לראשון שניצל את הפופולריות שלו ברשת והעביר אותה לבמה. השירים שהועלו לאתר הפכו לאלבום הבכורה של בלוך – "אולי זה אני"' שיצא ב-2004 – וביניהם בלטו הלהיטים "מכיר אותו", "נפוליאון", "נעים בחוץ", "התקף לב קטן" ו"אם לא היום אז מחר". ביוני 2007 הוציא בלוך את אלבומו השני, "הרגלים רעים", הכולל שירים שנכתבו על ידו ועל ידי אמנים שונים, וביניהם גלעד כהנא ונעם רותם. אלבום זה הכיל את הלהיטים: "אחריות", "סיבה לעזוב" ו "הרגלים רעים".
ב2008 הוציא בלוך את אלבומו השלישי, "על מי אני עובד", שיצא גם כסרט שצורף לדיסק עצמו, הסרט מכיל קליפים לאחד עשר שירים המרכיבים ביחד סרט שלם. האלבום כלל להיטים כמו "הקנאה", "שיר אחר" ו"אהבה רחוקה"
במשך השנים שיתף יוני פעולה עם מוזיקאים שונים, בהם אפרת גוש, מירי מסיקה, נינט טייב, שלומי סרנגה, אביגייל רוז ועוד. בין היתר כתב בלוך את שירי הפתיחה לסדרות: "הפיג'מות", "השיר שלנו", "פיק אפ", "הנפילים", "דני הוליווד" ואת שיר הנושא ב"כוכב נולד 4".
כיום יוני הוא מנכ"ל חברת אקו (אינטרלוד) אותה הקים בשנת 2009 יחד עם שותפיו ללהקה. החברה מייצרת סרטוני וידאו אינטראקטיבים וזכתה בפרסים רבים בהם קליפ השנה של מגזין Time.

2016 © כל הזכויות שמורות להמון ווליום בע"מ.
בניית האתר: טל סולומון ורדי
X
דילוג לתוכן