שלום חנוך

שלום חנוך

הופעות קרובות

שלום חנוך

גדול היוצרים ברוק הישראלי. כותב, מלחין ומבצע מאז סוף שנות ה-60', בשיתופי פעולה מגוונים (אריק אינשטיין, להקת הנח"ל השלושרים) וכאמן סולו מוביל במוסיקה הישראלית. בשנים האחרונות מופיע ללא הפסקה – במופע האקוסטי "יציאה" עם משה לוי, בשעות הקטנות של הלילה בבארבי תל-אביב וב"קונצרט רוק" מול קהל של מאות ואלפים.

שלום חנוך עם משה לוי – "יציאה״

שלום חנוך בהופעה מיוחדת ואינטימית, אליו חובר שותפו המוזיקלי משכבר הימים משה לוי – על הקלידים וקולות הרקע – וחנוך על השירה והגיטרה האקוסטית.

הכימיה האמנותית המופלאה בין השניים מולידה הגשה מדהימה ומרגשת של הרפרטואר העשיר של חנוך. כמות השירים העצומה, ודרך העבודה הייחודית על המופע, יוצרים כל פעם מופע חד פעמי וייחודי, שונה מקודמו – אך בכל מקרה, חוויה סוחפת ויפהפייה.

קונצרט רוק

המופע כולל את מיטב הלהיטים של חנוך משנות הקריירה הארוכה והענפה שלו, קלאסיקות כמו "מחכים למשיח", "הדרכים הידועות", "אלימות", "ככה וככה", "אהבת נעורי", "נגד הרוח", ו"סוף עונת התפוזים" זוכות לביצועים ייחודים ומחודשים על הבמה, הבוערת באנרגיות המשתוללות של חנוך כפרפורמר וכמבצע.

חנוך מלווה בלהקת נגנים משובחת במיוחד:
משה לוי – פסנתר המונד והפקה מוסיקלית
רוני פיטרסון – גיטרה
זיו הרפז – בס
אשר פדי – תופים
טל אבירם – קלידים ותיכנותים

חיות לילה

אחת לחודש-חודשיים עולה שלום חנוך בקונצרט רוק אל תוך הלילה על במת מועדון בארבי תל-אביב. מלווה בלהקתו מבצע חנוך את מיטב הקלאסיקות במופע רוקנ'רול מלא באנרגיות.

"מישהו הפסיק את הזרם" – מופע להקה אקוסטי

מופע להקה אקוסטי חדש שהחל בשנת 2016 על במת 360 הניצבת במרכז הבארבי. המופע כולל שירים מכל הרפרטואר העצום של שלום חנוך עם רשימת שירים מתחדשת הכוללת שירים אהובים, שירים נשכחים וכאלה שכמעט ולא בוצעו.

2016 © כל הזכויות שמורות להמון ווליום בע"מ.
בניית האתר: טל סולומון ורדי
X
דילוג לתוכן