הופעות קרובות

נעם רותם

נעם רותם החל לעסוק במוזיקה בתקופת לימודי התיכון בקרית חיים, היה חבר בלהקת נוער ובהמשך, בהיותו בן 19, הוקמה להקת קרח תשע. נעם רותם פרץ בסערה בסוף שנות התשעים כסולנה של להקת “קרח תשע”, האחראית ללהיטי הענק “איתו לנצח”, “סרטים”, “החברה שלי לשעבר” ועוד, והפך מאז לאחד מיוצרי הרוק המרכזיים והמרגשים בישראל. בשנת 1997 הוציאה הלהקה את אלבום הבכורה שלה, “תחילתם של החיים הנכונים”, בהפקתם המוזיקלית של משה לוי ואסף תלמודי. האלבום הניב כמה להיטי רדיו: “אמהות צעירות”, “סרטים”, ו“איתו לנצח”, הנחשב לשיר האהבה ההומוסקסואלי המפורש הראשון שנכתב בעברית.

בשנת 1999 הוציאה הלהקה את אלבומה השני “קרח תשע” גם הוא בהפקתם של לוי ותלמודי. בשנת 2000 הוציאה הלהקה את להיטה האחרון, “אסף אמדורסקי”, שעסק באישה המעריצה את הזמר. חודשים ספורים לאחר צאת הסינגל התפרקה הלהקה. בשנת 2004 הוציא רותם באופן עצמאי את אלבום הסולו הראשון שלו, “חום אנושי”, בהפקת אסף תלמודי.

בשנת 2006 הוציא רותם את הסינגל “עזרה בדרך”,שכבר נחשב לאבן דרך ברוק הישראלי, זכה לכל שבח אפשרי, ביניהם פרס אקו“ם ובחירתו לאחד מחמשת אלבומי העשור של גלי-צה”ל.

אלבומו השלישי “ברזל ואבנים”, נבחר כאלבום השנה של אתר “וואלה” ומגזין “פנאי פלוס”, זכה להצלחה רבה, והניב את הלהיט “קראת לי קין”. בשנת 2014 הוציא את אלבומו הרביעי "נשורת" שזכה לשבחים וכלל את השירים "נשורת" ו"אורות וצללים".

במופע רוק סוחף, מושקע ומרגש, מציג רותם את חומריו מכל התקופות.

2016 © כל הזכויות שמורות להמון ווליום בע"מ.
בניית האתר: טל סולומון ורדי
X
דילוג לתוכן