גבע אלון (צילום: אריאל עפרון)

גבע אלון (צילום: אריאל עפרון)

הופעות קרובות

גבע אלון

גבע אלון הקים את להקת “הפליינג בייבי” בשנת 2000 והוציא עם הלהקה את אלבומה הראשון “Inner World”. במקביל לעבודתו עם הלהקה, אלון ניגן והקליט עם הזמר שי נובלמן, ועבד על אלבום הבכורה שלו. אלבום הסולו הראשון של אלון יצא בשנת 2006 ונקרא “Days Of Hunger”, אלבום אקוסטי המתאפיין בנגיעות של פולק, בלוז וקאנטרי. בשנת 2007 הוציא אלון את אלבום הסולו השני שלו, “The Wall Of Sound”, שכלל את הלהיט “Modern Love”, גרסת הכיסוי של אלון לשיר של דייויד בואי.

בשנת 2009 הוציא אלון את אלבומו השלישי, “Get Closer”, בהפקתו המוזיקלית של טום מונהן ומלווה בלהקת TREE. האלבום הגיע למעמד אלבום זהב וכלל את הסינגלים המצליחים – “The wind whispers” “I can see the stars” “Come race me”.

אחרי 15 שנה, 6 אלבומים (ארבעה אלבומי סולו ושניים עם להקת "הפליינג בייבי"), אלבום זהב, אין ספור הופעות ברחבי הארץ והעולם והכל בשפה האנגלית, הוציא גבע אלון השנה את אלבומו הראשון בעברית ״תהיי איתי״ בהפקתו של עמיר לב. האלבום זכה לביקורות אוהדות וכלל את הלהיטים "אבא", "רמת גן" ו"ים שקט". השיר ״ים שקט״ זכה בקטגוריה: "השיר המושמע ביותר השנה ב-88FM" בטקס פרסי המוזיקה של מדיה פורסט ישראל לשנת 2015.

2016 © כל הזכויות שמורות להמון ווליום בע"מ.
בניית האתר: טל סולומון ורדי
X
דילוג לתוכן