הופעות קרובות

עלמה גוב 

עלמה גוב, רק בת 21, שיחררה במאי 2023 את אלבומה החדש (קדמו לו אלבום הבכורה "מאוחר מדי" והאי.פי "לב בקופסא") שזכו לים פרגון ותשומת לב תקשורתית לצד מספרי האזנה ממריאים, בארבי מלא וכניסה לפלייליסטים בגלגלצ, כאן 88, כאן ג' ואקו99 .

עלמה מזוהה כמי שמהווה את הגשר בין עולם כתיבת השירים המסורתי בו מילים ולחן הם מהות כל העניין לבין סאונד מעודכן, הגשה כובשת והופעה מושקעת.

בתוך שנה וחצי הוציאה שניים וחצי אלבומים, הופיעה עשרות פעמים ברחבי הארץ, שיתפה פעולה עם תומר ישעיהו, אסף אמדורסקי, אביב גדג', רון עשהאל וסחפה בארבי מלא במופע השקת האלבום. נראה שהיא נמצאת בכל מקום וזו רק ההתחלה.

כתבו עליה:

"אלבומה השני שיצא לפני חודש ונקרא "איך האהבה הזאת חומקת בין האצבעות" הוא אלבום אינדי־פופ שמדגים את יכולת הכתיבה של גוב ועוטף אותה בהפקות מגוונות, חלקן עושות שימוש בצלילים אלקטרוניים אבל רובן נאמנות לפולק. עוד לפני שהאלבום יצא גוב היתה לסוד הגלוי של חובבי הסינגינג־סונגרייטינג בישראל" שירה נאות "הארץ"

 "מול גל הולך וגדל של אוהבים ומעריצים, נותר רק להביט מהצד בתאוצה של מי שמסתמנת כאחד הקולות הבולטים של התקופה. האזנה אחת לשירים שלה מבהירה בדיוק למה" בחירת העורכים כאן88

"מהפריפריה הדרומית ותוך צמיחה בשטח במה שקרוי מפה לאוזן, היישר אל הבמה במועדון בארבי, עלמה גוב, אחת היוצרות והמבצעות המפתיעות של העת האחרונה, מעין מלכת פולק מקומית הסוחפת אחריה מעריצות ומעריצים רבים, מאות ואפילו אלפים" יובל אראל

2016 © כל הזכויות שמורות להמון ווליום בע"מ.
בניית האתר: טל סולומון ורדי
X
דילוג לתוכן