הופעות

ההופעות הטובות ביותר בארץ

שבת24פברואר11:30יהונתן גפן – "איך שיר נולד"זאפה, תל אביב

שבת24פברואר18:30שלומי שבן - לא סטנדרטיםתיאטרון רויאל גארדן, אילת

שבת24פברואר20:00אסף אמדורסקי - מופע סולופאב הפרה, שבי ציון

שבת24פברואר21:00אריק ברמן – מפגש אמןבית אברהם שפירא, פתח תקווה

שני26פברואר20:30ערן צור - עם נסים קלדרון בערב בסימן מאיר אריאלתיאטרון ענבל, מרכז סוזן דלל, תל-אביב

שלישי27פברואר21:00החלונות הגבוהים - אסף אמדורסקי, שלומי שבן ויעל קראוסזאפה הרצליה

רביעי28פברואר21:00החלונות הגבוהים - אסף אמדורסקי, שלומי שבן ויעל קראוסזאפה הרצליה

חמישי1מרץ21:00יהונתן גפן - שיחות של נענואלמא מרכז אמנויות, זכרון יעקב

שישי2מרץ12:15מוניקה סקסזאפה הרצליה

שישי2מרץ12:30החלונות הגבוהים - אסף אמדורסקי, שלומי שבן ויעל קראוסבארבי, תל אביב

שישי2מרץ15:00ברי סחרוף - עם איתמר דוארי ועומרי מורבית העם, כפר בלום

שבת3מרץ11:30יהונתן גפן – "איך שיר נולד"אלמא מרכז אמנויות, זכרון יעקב

רביעי7מרץ21:00נקמת הטרקטורהאזור, הרכב 13, תל אביב

חמישי8מרץ20:00מאור כהן – מופע סולומשק פורת, עין יהב

חמישי8מרץ20:30ג'ירפות – "מי שלא חולם, כועס"בארבי, תל אביב

חמישי8מרץ21:30אסף אמדורסקי - מופע סולופאבלה, ישוב מנוף

שישי9מרץ14:00אריק ברמן – מופע סולואורנוס, נתניה

שישי9מרץ21:00התקווה 6 - סיבוב חורף 2018פאב הפטריה, קיבוץ דן

שבת10מרץ20:00התקווה 6 - סיבוב חורף 2018בית המרזח, רמת ישי

שבת10מרץ21:00הדג נחש - וולקאם טו איזראל - ההופעה! אורחים: A-WA ונצ'י נצ'האנגר 11, תל אביב

שבת10מרץ21:00אריק ברמן – מופע סולופאב ארבעים, טללים

שבת10מרץ21:30אסף אמדורסקי - מופע סולודארמה בר, קיבוץ הגושרים

שבת10מרץ22:00יהלי סובול – אקוסטי עם זואי פולנסקיסינקופה, חיפה

שני12מרץ20:30"מאחורי המילים, מאחורי הצלילים": אורי משגב מארח את חמי רודנרמרכז ענב, תל אביב

רביעי14מרץ19:30אלון עדר - סולומרכז המוסיקה, רעננה

רביעי14מרץ21:00ברי סחרוף - עם איתמר דוארי ועומרי מוראולם נגה, תיאטרון גשר תל-אביב

חמישי15מרץ20:30מוניקה סקסבית המרזח, רמת ישי

חמישי15מרץ20:45אריק ברמן – מופע סולוהספריה העירונית, קרית אונו

חמישי15מרץ21:00התקווה 6 - סיבוב חורף 2018זאפה ירושלים

חמישי15מרץ21:00ג'ירפות – "מי שלא חולם, כועס". אורחת: קרולינהאולם המופעים גבעת ברנר

שישי16מרץ14:00התקווה 6 - סיבוב חורף 2018זאפה, תל אביב

שישי16מרץ21:00התקווה 6 - סיבוב חורף 2018זאפה, תל אביב

שבת17מרץ11:30החוג לתולדות המוזיקה: אריק איינשטיין לילדיםתיאטרון חולון

שבת17מרץ20:30אריק ברמן – "אהבה ואלוהים אחרים"בארבי, תל אביב

שבת17מרץ21:00יהלי סובול – אקוסטי עם זואי פולנסקיקפה ביאליק, תל אביב

שבת17מרץ21:00ברי סחרוף - עם איתמר דוארי ועומרי מוראלמא מרכז אמנויות, זכרון יעקב

שבת17מרץ21:30שלום חנוך עם משה לוי – "יציאה"היכל התרבות, נס ציונה

ראשון18מרץ20:30איפה הילד - נדיר באוזן. מופע פותח: Pangeaאוזןבר, תל אביב

רביעי21מרץ20:15יהונתן גפן - שיחות של נענוזאפה, תל אביב

חמישי22מרץ20:00איפה הילדGRAY, יהוד

חמישי22מרץ20:30שלום חנוך – "קונצרט רוק"אברהם הוסטל, תל-אביב

חמישי22מרץ21:00גבע אלון – "מחפש שמיים". מופע חדשפאב הפטריה, קיבוץ דן

חמישי22מרץ22:30מאור כהן – מופע סולואוזןבר, תל אביב

שישי23מרץ20:15ערן צור - "בין השורות"בר גיורא, תל אביב

שישי23מרץ20:30התקווה 6 - סיבוב חורף 2018פאב הפינה, חמדיה

שישי23מרץ22:00אריק ברמן - אקוסטיסינקופה, חיפה

שבת24מרץ20:15גבע אלון – "מחפש שמיים". מופע חדשזאפה הרצליה

שבת24מרץ21:00שאנן סטריט – מפגש אמןבית אברהם שפירא, פתח תקווה

שבת24מרץ21:00יהלי סובול – סולובית התרבות שכונת חבצלת, רחובות

שבת24מרץ21:00שלום חנוך עם משה לוי – "יציאה"מרכז הבמה, גני תקווה

שבת24מרץ21:00אלישע בנאי - אקוסטיאורנוס, נתניה

שלישי27מרץ20:00נקמת הטרקטורפאב הפרה, שבי ציון

שלישי27מרץ20:30עמיר לב - "יש כיוונים"בארבי, תל אביב

חמישי29מרץ19:15ברי סחרוףזאפה אמפי שוני, בנימינה

רביעי4אפריל18:30מגבירים את הלילהלייב פארק, ראשון לציון

2016 © כל הזכויות שמורות להמון ווליום בע"מ.
בניית האתר: טל סולומון ורדי
X