הופעות

ההופעות הטובות ביותר בארץ

חמישי20ספטמבר19:00שרים החלונות הגבוהים: אסף אמדורסקי, שלומי שבן ויעל קראוסאמפידשא בית גבריאל, בית גבריאל

חמישי20ספטמבר20:30יהלי סובול – סולונוקטורנו, ירושלים

חמישי20ספטמבר21:00לי רנאלדו - Lee Ranaldoמרכז ענב, תל אביב

חמישי20ספטמבר21:00שלום חנוך ומתי כספי: "העיקר זה השירים" - מופע משותףהמשכן לאמנויות הבמה, תל אביב

שישי21ספטמבר12:30מוניקה סקסזאפה הרצליה

שבת22ספטמבר19:30איפה הילד. אורחים: גיא ויהלברל'ה, להבות חביבה

שבת22ספטמבר21:00שלום חנוך ומתי כספי: "העיקר זה השירים" - מופע משותףהמשכן לאמנויות הבמה, תל אביב

שני24ספטמבר21:00שלום חנוך ומתי כספי: "העיקר זה השירים" - מופע משותףהמשכן לאמנויות הבמה, תל אביב

שלישי25ספטמבר18:00הדג נחש - "הנה אני בא": מופע מיוחד לילדיםתיאטרון חולון

חמישי27ספטמבר19:00ברי סחרוף + בלקן ביט בוקס, התקווה 6 - מרעידים את המדברהיכל מצדה

חמישי27ספטמבר20:30מוניקה סקסאלמא מרכז אמנויות, זכרון יעקב

חמישי27ספטמבר21:00שי בן צור & The Travellersבית מזרח מערב, יפו

שישי28ספטמבר15:30הדג נחש - וולקאם טו איזראלאמפידשא מתנ"ס גדרות, מושב עשרת

שבת29ספטמבר11:30יהונתן גפן – "איך שיר נולד"זאפה חיפה

שלישי2אוקטובר19:00שלום חנוך ומתי כספי: "העיקר זה השירים" - מופע משותףזאפה אמפי שוני, בנימינה

רביעי3אוקטובר19:00שלום חנוך ומתי כספי: "העיקר זה השירים" - מופע משותףזאפה אמפי שוני, בנימינה

רביעי3אוקטובר20:00ברי סחרוףפאפאיתו, תל-אביב

חמישי4אוקטובר20:00אפרת גושמשק פורת, עין יהב

שישי5אוקטובר20:30נקמת הטרקטור - מטבח אקוסטיאלמא מרכז אמנויות, זכרון יעקב

שישי5אוקטובר21:30הדג נחש - עד שייצא עשןבארבי, תל אביב

שלישי9אוקטובר21:00אריק ברמן – אקוסטי. אורחת: אפרת גושתיאטרון החאן, ירושלים

חמישי11אוקטובר21:30נקמת הטרקטורפסאז', תל אביב

שישי12אוקטובר12:30מאור כהן ופיטר רוט - אחד על אחדזאפה, תל אביב

שישי12אוקטובר13:30התקווה 6זאפה הרצליה

שבת13אוקטובר21:30מאור כהן – מופע סולוסינקופה, חיפה

שבת13אוקטובר21:30יהלי סובול – סולוקפה ביאליק, תל אביב

חמישי18אוקטובר20:30איפה הילדבארבי, תל אביב

חמישי18אוקטובר20:30הדג נחש. אורח: ג'ימבו ג'ייואדי איילת השחר, גליל עליון

שישי19אוקטובר19:30ג'ירפות. אורחים: בלקן ביט בוקסזאפה אמפי שוני, בנימינה

שישי19אוקטובר20:00מוניקה סקסGRAY, יהוד

שבת20אוקטובר20:30אריק ברמןבארבי, תל אביב

שבת20אוקטובר21:00שלומי שבן והפסנתר. אורח: רמי פורטיסהמשכן לאמנויות הבמה, תל אביב

רביעי24אוקטובר22:30אפרת גוש שרה ומשחקת יונה וולךקאמרי 3, תל אביב

רביעי24אוקטובר22:30ברי סחרוף - עם איתמר דוארי ועומרי מוראולם רקנאטי, מוזיאון תל אביב

חמישי25אוקטובר20:30מאור כהן – מופע סולוגולה טרמינל הופעות, ירושלים

חמישי25אוקטובר21:30שלום חנוך – "קונצרט רוק"תיאטרון ירושלים, ירושלים

חמישי25אוקטובר22:30אסף אמדורסקי ורועי חסן - מפגשקאמרי 3, תל אביב

שישי26אוקטובר20:00ג'ימבו ג'יי - עם הפסנתרן יואל שמשאולם קאופמן, מוזיאון תל אביב

שישי26אוקטובר22:30" ג'נדר בלנדר " - ערן צור שר נשים. אורחת: אורית שחףאולם אסיא, מוזיאון תל אביב

שבת27אוקטובר16:00יהונתן גפן – "איך שיר נולד". אורח: יהודה אטלסאולם רקנאטי, מוזיאון תל אביב

שבת27אוקטובר21:00מלכה שפיגל - ראש בלטהאולם קאופמן, מוזיאון תל אביב

שלישי30אוקטובר19:00יהלי סובול – סולוביסטרוק - בית למופעי תרבות, קיבוץ המטרוק

שלישי30אוקטובר20:00מלכה שפיגל - ראש בלטהאוזןבר, תל אביב

2016 © כל הזכויות שמורות להמון ווליום בע"מ.
בניית האתר: טל סולומון ורדי
X