אריק ברמן (צילום: זיו שדה)

אריק ברמן (צילום: זיו שדה)

הופעות קרובות

אֶריק ברמן

בשנת 2007 יצא אלבום הבכורה של ברמן, "I" בהפקתו המוזיקלית של משה לוי. האלבום כלל את הלהיטים "מה עוד ביקשת“, ״המתוקות האחרונות״, “יום חדש נפלא", "ג'וני", "בינונימי" ו"שער שש" והגיע תוך זמן קצר למעמד של אלבום זהב. ברמן זכרה בתארים "זמר השנה", "איש השנה במוזיקה", ו"פריצת השנה". ברמן אף זכה בפרס שר התרבות בתחום הזמר העברי בקטגוריה "יוצר בראשית דרכו". במקביל כתב ברמן שירים לזמרות איה כורם (״מילים״), מירי מסיקה ("עכשיו אתה חוזר בחזרה", "יום ראשון"), אפרת גוש ("קופסה ביום“).

בשנת 2009 הוציא ברמן את אלבומו השני, "II" שכל את הלהיטים "הגשמה עצמיתו"את טעם נרכש".

ב-2 בדצמבר 2009 הוציא ברמן את אלבומו השלישי שנקרא "הקלטות מרתף/חלק א״ ונסע לטיול ארוך בארה"ב ובו כתב את הפרויקט הבא שלואלבום מסע מרובע – "גבר, אישה והווילדרנס". בשנת 2011, יצא הסינגל הראשון מתוכו "לא הצלחתי להתאהב בך בשישית“.

בשנים 2015-2013 הוציא ברמן סינגלים חדשים בשם "גרביטציה" ו״למה אתה למטה" שכתב והלחין, בהפקה מוזיקלית של עידן רבינוביץ' ויוסי מזרחי, חברי להקת הקולקטיב. ואחריהם את "איך אני מעז לפחד?“ ו"כמו בןאדםבהפקתו המוסיקלית של יונתן לוי.

בבלוג המוסיקה אוזניים נכתב: ״אריק ברמן הוא דוקטור לאהבה, בכל שיר הוא מתאר מקרה טיפולי אחר והוא יודע לדרוך על הפצעים הפתוחים של מטופליו. לשון חדה כמו סכין משוננת, הוא ינסח כל מה שהוא ירגיש בצורה הכואבת ביותר והאמיתית שיצא לי להכיר. הוא ידבר בשפה שתוכלו להבין אבל לא ברגשות שתוכלו לחשוב בכלל לבטא״ 11 במרץ 2016 | תום אביטן

2016 © כל הזכויות שמורות להמון ווליום בע"מ.
בניית האתר: טל סולומון ורדי
X
דילוג לתוכן