הפקות מיוחדות

שלום חנוך ומתי כספי
"העיקר זה השירים"
מופע משותף 

70 שנות מוזיקה ישראלית וראינו לא מעט שיתופי פעולה. אבל צריך להודות שיש שיתופי ופעולה ויש מופע משותף של שלום חנוך ומתי כספי. רק דמיינו את רשימת השירים… את העיבודים… ואז את הרגע בו יפתח האור על הבמה וההרכב המוכשר יעלה ואחריו שלום חנוך ומתי כספי בערב שבו העיקר זה השירים.
מופע משותף יוצא דופן וחסר זמן בהפקתם המוזיקאלית של חנוך וכספי ובליווי חמישה מוזיקאים נבחרים. לאורך המופע יבצעו השניים ביחד וגם לחוד את השירים היפים והקלאסיים שנכתבו בארץ  במופע שהוא תמצית פס הקול הישראלי, בניהם: "אהבת נעורי", "איך זה שכוכב", "למה לי לקחת ללב", "לא ידעתי שתלכי ממני", "סוף עונת התפוזים", "בלילות הקיץ", "שיר דרך", "הנה הנה", "גיטרה וכינור", "ילדותי השנייה", "נגד הרוח", "לקחת את ידי בידך", "משיח", "ואותך", "מאיה", "היה כדאי", "בגלגול הזה", "ברית עולם" ועוד רבים וטובים.
שלום חנוך: "ישנו חיבור טבעי בינינו. נבוא לשיר, לנגן וליהנות, כי העיקר זה השירים ושנינו כתבנו לא מעט".
מתי כספי: "נכון".

משה לוי – פסנתר, המונד | אלון הלל – תופים | ​יונתן אלבלק – גיטרות | פרננדו קנוף – בס | חן "פפה" מאיר – כלי הקשה

תאריכי המופעים הקרובים – 20.9, 22.9, 24.9 – המשכן לאמנויות הבמה
צילום: גיא פריבס

צילום גיא פריבס קטן

אסף אמדורסקי * שלומי שבן * יעל קראוס
שרים החלונות הגבוהים

בשנת 1967 יצא לאוויר העולם אלבומם היחיד של שלישיית החלונות הגבוהים ושינה את פני המוזיקה הישראלית לנצח.
האלבום שכלל שירים מושלמים כמו: ״אינך יכולה״ ״בובה זהבה״ ״ילדה קטנה״ ״כל השבוע לך״ ״זמר נוגה״ ועוד,
הציג סאונד חדש וצייר אפשרות לישראל אחרת, חופשית ופתוחה.

אסף אמדורסקי ושלומי שבן, שניים מהמוזיקאים המקוריים והמרתקים הפועלים כיום, נכנסים למנהרת הזמן ולערב אחד מחזירים את האלבום האהוב והקלאסי אל הבמה, חי ובועט.

אל השניים תחבור יעל קראוס שחזרה לישראל אחרי שהות בת 5 שנים בניו יורק. יעל שלקחה חלק בפרויקטים מוזיקליים רבים (פאניק אנסמבל, בוסה ועוד) וגדלה אל תוך המוזיקה של ״החלונות הגבוהים״. בשל ייחוסה המשפחתי הסכימה להצטרף להרפתקה עם קולה החד פעמי ועם תוף המרים המקורי של ג׳וזי כץ.

המופע המושקע לוקח את הצליל המוכר והאהוב כל כך של החלונות הגבוהים ומביא אותו לערב אחד אל 2018.
במופע ישולבו קלאסיקות נוספות של קראוס, איינשטיין וג׳וזי כץ.

תופים: רון אלמוג | קלידים: יונתן דסקל | בס: אורי קוטנר
סאונד: אייל אבן צור | תאורה: שי שטרקר
ניהול במה: עידו ארמוני | הפקה: ליטל לוגסי
צילום: מיכאל טופיול | עיצוב: studio etc
איפור ושיער: שחר שבו | סטיילינג: טליה בליסטרא

high_windows_pr
ORIT_PNINI קטן

יהונתן גפן
"שיחות שלא נענו" – מופע חדש

לפני יותר מארבעים שנה העלה יהונתן גפן את המופע "זה הכל בינתיים, בינתיים זה הכל". מאז העלה את "מכתבים למערכת", "שיחות סלון" ועוד. ההופעות שילבו שירים ומוסיקה, ואת יהונתן על הבמה החשופה, זועק את זעקתו של הישראלי העגמומי, שמנסה להיות שפוי בבית המשוגעים הזה שנקרא מדינת ישראל.
ההופעה החדשה נקראת "שיחות שלא נענו" משום שהיא מנסה לענות לכל אלה שאיש אינו עונה להם. יהונתן רוצה לחבק שוב את הקהל הנאמן עם קטעים חדשים וגם מונולוגים נשכחים מהופעות קודמות. לא סטנד אפ, אלא רק סטנד, עם שירים ומוסיקה. וההרגשה הזאת שתמיד הייתה לו שיש דברים  שכתב ולעולם לא ישודרו בערוצים המסחריים. הדברים המסוכנים והמצחיקים והלא נכונים פוליטית, שרק על הבמה יכול לבטא אותם בלי צנזורה, בלי לפחד ובלי להפחיד.

ורד פיקר – ניהול מוסיקלי, פסנתר ושירה
מיקה קרני
 –  כינור ושירה
יונתן ארצי
 – גיטרה ושירה

דרור נחום – ניהול אמנותי

יהונתן גפן

יהונתן גפן

איך שיר נולד
מפגש מוסיקלי לילדים עם יהונתן גפן

יהונתן גפן, משורר הילדים וסופר הכבשים,
במפגש של שירים וסיפורים לילדים מגיל שנתיים עד מאתיים.

בהופעה אינטימית שתציע מבחר משירי הילדים שלו, מ"שירים שענת אוהבת במיוחד" ועד שירי "הכבש ה-16", ושירים חדשים,  יספר יהונתן לילדים על הכתיבה שלו ועל איך למה ומתי שירים נולדים, וישתף את הקהל ביצירתו רבת השנים לילדים ולמבוגרים שעדיין מסתתר בהם ילד.

"הילדה הכי יפה בגן", "רעמים וברקים", "אני אוהב שוקולד" וכמובן "איך שיר נולד" הם רק חלק מהשירים שיבוצעו במופע.

הרעיון של המפגש הוא לתת לילדים ולהורים אפשרות בילוי אחרת מהמופעים הצעקניים לילדים ולדבר אליהם בגובה העיניים והאוזניים.

ורד פיקר – ניהול מוסיקלי, פסנתר ושירה
מיקה קרני
–  כינור ושירה
יונתן ארצי
– גיטרה ושירה

דרור נחום – ניהול אמנותי

IMG_6318

אפרת גוׄש ואֶריק ברמן
מופע משותף עם כל הלהיטים!

אפרת גוש – מהקולות הנועזים במוזיקה הישראלית ואריק ברמן – מהיוצרים החשובים והמסקרנים בדורו, חוברים יחדיו לראשונה למופע משותף ובו יבצעו ביחד ולחוד את מיטב הלהיטים מכל אלבומיהם. השניים שיתפו פעולה בעבר בדואט "הבחורה עם החתולים" של ברמן, כמו גם בשיר "קופסא ביום" אשר ברמן כתב לאלבומה השני של גוש.
המפגש בין השניים מייצר ניצוצות של תשוקה וחיבור ייחודי וחד פעמי.
"לראות את האור", "הגשמה עצמית", "אה אה אה אהבה", "יום חדש נפלא" ועוד הם רק חלק מהשירים שיבוצעו במופע.
אריק: "אחרי עשור של סטוצים ופלרטוטים פה ושם אני מרגיש שאנחנו מוכנים להתחייב למופע שלם יחד".

גלעד כהנא (צילום: רונן ללנה)

גלעד כהנא
"חתירה אל ההווה"

מופע של חצי שעה בו גלעד כהנא מאלתר פריסטייל על ביטים של המוזיקאי והדי ג'יי עטר מיינר.
המופע לכל אורכו בודק את גבולות האלתור ומכוון להביא סיפור עם התחלה, אמצע וסוף, שכל כולו מתרחש בעצם לראשונה, גם המילים וגם המוזיקה, באותו הרגע על הבמה.
את המופע ניתן להרחיב לשעה על ידי אירוח אורחים נוספים, משוררות, זמרים, רקדנים, שחקנים, אנשי רוח וכמובן מוזיקאים שמצטרפים למלאכת האילתור המוזיקלית.

לוגו

ברי סחרוף ובלקן ביט בוקס

על במה אחת

בלקן ביט בוקס וברי סחרוף, חיבור מוזיקלי שנשמע כל כך טבעי ומתבקש. הרצון לנגן יחד התבשל שנים על אש קטנה ובקיץ הקרוב תגיע נקודת הרתיחה בה ישלבו כוחות לשתי הופעות בלבד.
את מפגש הפסגה המוזיקלי התחילו סחרוף ובלקן ביט בוקס בהקלטת "לובסטר"- סינגל חדש ומשותף שהלחינו למילים של גלעד כהנא. מכאן ימשיכו לשיתוף פעולה נדיר על הבמה, בשתי ההופעות בהן יופיע כל הרכב לחוד ובשיאן יעלו יחד וירימו את הלילה בביצועים משותפים.

26.7 פארק אשכול
9.8 נמל קיסריה

(בשיתוף: כספית ייצוג אמנים)

ברי בלקן קרדיט MUPERPHOTO קטן

טאטו
30 שנה לאלבום "חתוך תוכן" 

טאטו, מלהקות הרוק האהובות והמרתקות של שנות ה-80', צמחה במחזור הראשון של בית הספר למוזיקה רימון וכללה את אלונה דניאל בשירה, ערן צור בבס ושירה, יובל מסנר בצ'לו ושירה, אורי בלק –תופים, אורי מילס – קלידים ומיכה מיכאלי בגיטרה. הלהקה החלה להופיע ב-1986 עם שירים שכתבו דניאל, צור ומסנר במרתף הרוק של בית לסין, פינגווין וקולנוע אלנבי לצד פסטיבלים שונים. את הלהקה אפיינו בעיקר שירתה והופעתה רבת העוצמה של אלונה דניאל, הבס של ערן צור והצ'לו של יובל מסנר.
בשנת 1988 הוציאו את אלבומם הראשון היחיד "חתוך תוכן" שהוקלט בהופעה חיה במועדון הפינגווין וכלל את השירים "מחבואים", "בדידותי", "בחצרות בחושך", "חתוך תוכן" ו"מריה".
לקראת סוף דרכה, החל ערן צור (אז בסיסט ויוצר בלהקה) לבצע בהופעות את שיריו "כרמלה גרוס ואגנר" ו"תמונה אימפרסיוניסטית" וביחד עם המתופף אורי בלק הקים את להקת "כרמלה גרוס ואגנר". אלונה דניאל המשיכה בקריירת סולו עם להיטים כמו "על גגות תל אביב" ו"שרה" ויובל מסנר הקים את להקת "בלאגן".
להיטי הלהקה "מחבואים" ו"בדידותי" צלחו את מבחן הזמן ועדיין מתנגנים בפלייליסטים של תחנות הרדיו ואל אף שהלהקה חדלה מלהתקיים יש לה מעריצים רבים וקהל המייחל לראותם שוב על הבמה כולל קהל צעיר שגילה אותם מחדש ברשת. ההופעה תכלול את שירי האלבום ושירים נוספים שנכתבו סביב אותה תקופה.
בימים אלה ימלאו 30 שנה לאלבומה הראשון והיחיד של הלהקה "חתוך תוכן"  וזו הזדמנות מצוינת לאחד את כולם על במה אחת. מופע האיחוד יתקיים ב-4.9 במועדון בארבי תל אביב – הכרטיסים אזלו!

img050s
2016 © כל הזכויות שמורות להמון ווליום בע"מ.
בניית האתר: טל סולומון ורדי
X