מאור כהן

מאור כהן

הופעות קרובות

שלישי4יוני20:00מאור כהן – "אפשר לחשוב" – מופע סטנד-רוקכרם ברקן

רביעי12יוני20:30מאור כהן ופיטר רוט - אחד על אחדסימפוניה, קונסרברטוריון ראש העין

חמישי13יוני21:00מאור כהן – "אפשר לחשוב" – מופע סטנד-רוקהצוללת הצהובה, ירושלים

שבת15יוני20:00מאור כהן – "אפשר לחשוב" – מופע סטנד-רוקזאפה, תל אביב

שלישי18יוני21:00מאור כהן – "אפשר לחשוב" – מופע סטנד-רוקהספריה העירונית, קרית אונו

רביעי19יוני20:00מאור כהן – "אפשר לחשוב" – מופע סטנד-רוקזאפה חיפה

חמישי20יוני21:00מאור כהן ופיטר רוט - אחד על אחדבית אריה קלנג, אשדוד

שבת29יוני19:30מאור כהן – "אפשר לחשוב" – מופע סטנד-רוקברל'ה, להבות חביבה

מאור כהן

מאור כהן הוא זמר, שחקן ובדרן ישראלי. בתחילת שנות התשעים הנהיג את להקת הרוק המשפיעה “זקני צפת”, ומאז התפרקותה כיהן כסולן במספר הרכבים מוזיקליים ועם אמנים שונים. כיום כהן הוא סולן להקת “ישראלים/פעולה/סקס”. במקביל לעבודתו עם הלהקות השונות, כהן פיתח קריירת סולו וקריירת משחק מצליחות.

בשנת 1999 יצא אלבום הסולו הראשון של כהן, “טוב לנו יחד”, בהפקתו של פיטר רוט. האלבום המשיך את הקו הסולידי של אלבומיה האחרונים של זקני צפת, וכלל את הלהיטים “מה ידוע על היום הזה”, “הכי יפה בעולם” ו“את עוד תראי”. בשנת 2005 יצא אלבום הסולו השני של כהן, “פרחי הרע – מאור כהן שר בודלר”. האלבום כולל שירים מתוך ספר השירה הקלאסי של שארל בודלר, פרחי הרע, שתורגמו בידי דורי מנור והולחנו בידי מאור כהן.

באותה שנה שיחק כהן בטלנובלה “טלנובלה בע”מ“, בה גילם במאי טלנובלות שפוקדת אותו טרגדיה גדולה. ב-2007 עלתה לשידור בערוץ 2 הסדרה הקומית המצליחה ”מסודרים“ שם מגלם כהן את ברלד. בסוף השנה פתח כהן בסיבוב הופעות משותף עם פיטר רוט. בשנת 2008 הצטרף כהן לצוות הקבוע של ”ארץ נהדרת“, והוציא אלבום אוסף ראשון וכפול בשם ”דיסקגרפי“. האלבום כלל את הלהיט "לילה עיר" שנכתב במיוחד עבור האוסף לצד להיטים נוספים מקריירת הסולו שלו ומההרכבים השונים בהם השתתף כהן. ב-2010 השתתף בסרט הקומדיה ”חצי טון ברונזה“ שהוקרן ב-VOD.

2016 © כל הזכויות שמורות להמון ווליום בע"מ.
בניית האתר: טל סולומון ורדי
X