הופעות קרובות

נגמרו ההופעות החודש, מוזמנים בחודש הבא

התקווה 6

“התקווה 6”, שנודעה כמצטיינת בהופעותיה האנרגטיות והמלהיבות, רכשה בשנים האחרונות קהל רחב ונאמן והתבססה כלהקת הרגאיי הגדולה בישראל עוד לפני שהוציאה אלבום בכורה או סינגל לתחנות הרדיו. הלהקה מנגנת רגאיי בסגנון ה“ניו-רוטס” וה“דאנסהול” בעברית, פאטווה (אנגלית ג'מייקנית) וצרפתית.

בשנת 2007 יצא הסינגל הראשון של הלהקה “אם אפגוש את אלוהים” והפך מיד ללהיט. השיר אף נבחר במקום ה-33 המכובד במצעד גל“צ, שבחר את 60 השירים הטובים ביותר ב-60 שנות המדינה! באוגוסט 2007 יצא אלבום הבכורה, שכלל להיטים נוספים כגון ”לילה לבן“, ”גאידמק“   ו-”יונה לבנה“.

האלבום הופק מוסיקלית על ידי MICHAEL G מהלייבל Easy Star records שהפיק בין היתר את האלבומים “DUB SIDE OF THE MOON” ו-״RADIODREAD״. באלבום הבכורה מתארח זמר הרגאיי האגדי LUCIANO מג'מייקה ו-,ELAN סולנה הנוכחי של להקת ה-WAILERS.

באותה שנה הלהקה הייתה מועמדת לתגלית השנה ושיר השנה, והשתתפה בפרויקט “עבודה עברית 2” עם הלהיט “אני אשיר לך שיר” של אריק לביא.

האלבום השני של הלהקה “אפרוקליפטוס” יצא בשנת 2009 וכלל את הלהיטים “שו'יה שו'יה”, להיט ההופעות “SHELLY BELLY” ו“אני אשיר לך שיר” כמו כן הוא כלל שיתופי פעולה עם זמרי רגאיי בינלאומיים כמו ANTHONY B ו  I-NOAH. בשנת 2009 זכתה הלהקה בתואר “להקת השנה” של ערוץ המוזיקה וידיעות אחרונות.

אלבומם השלישי “כל יום מחדש” יצא בשנת 2010 וכבש מיד את תחנות הרדיו עם הלהיטים “כל יום מחדש” ובפרדסים של גן עדן“. האלבום כולל את שיתוף הפעולה עם אהוד בנאי בשיר ”א- יידישע ראסטמן“. במקביל הלהקה ממשיכה להפיץ את המוסיקה שלה גם מעבר לגבולות ישראל ובמהלך השנים יצאה לחמישה סיבובי הופעות מוצלחים ברחבי ארה“ב, הופיעה ב”Life festival“ בפולין וכן בפסטיבל הרגאיי הגדול באירופה ”Rototom sunsplash 2011“ כמו כן, הפכה הלהקה בשנתיים האחרונות לחלק בלתי נפרד מאירועי ”תגלית“ בארץ ובעולם כמופע מרכזי וסוחף.

במקביל הלהקה ממשיכה להפיץ את המוסיקה שלה גם מעבר לגבולות ישראל ובמהלך השנים יצאה לחמישה סיבובי הופעות מוצלחים ברחבי ארה“ב, הופיעה ב”Life festival“ בפולין וכן בפסטיבל הרגאיי הגדול באירופה ”Rototom sunsplash 2011“ כמו כן, הפכה הלהקה בשנתיים האחרונות לחלק בלתי נפרד מאירועי ”תגלית“ בארץ ובעולם כמופע מרכזי וסוחף.

בקיץ 2012 שיחררה התקווה 6 את אלבומה הרביעי “קול ישראל”, אלבום רגאיי שמושפע מהמציאות הישראלית העכשווית. האלבום כולל את הסינגל “כשהיית”, שנכתב על ידי מאיר אריאל והולחן על ידי עמרי גליקמן סולן הלהקה.

בשנת 2014 הוציאה הלהקה את אלבומה החמישי "הכי ישראלי" בהפקתו המוסיקלית של פילוני (שב“ק ס'). האלבום זכה להצלחה גדולה וכלל את הלהיטים “עוד פעם פעם”, “הכי ישראלי” ו“מה שיהיה יהיה”.

השיר “הכי ישראלי” הגיע לעשרת השירים הראשונים במצעד השנתי של גלגלצ וזכה במקום השישי.

2016 © כל הזכויות שמורות להמון ווליום בע"מ.
בניית האתר: טל סולומון ורדי
X