נועם בנאי. צילום: דורון עדות

נועם בנאי. צילום: דורון עדות

הופעות קרובות

נגמרו ההופעות החודש, מוזמנים בחודש הבא

נועם בנאי

נועם בנאי עשה את מה שרבים נוהגים לעשות מיד לאחר השירות הצבאי. הוא החליט לארוז ולנסוע, לנשום אוויר אחר ולראות עולם. המסע הביאו להודו ולנפאל, לכמה תובנות קטנות על החיים, וכיאה לנצר למשפחת בנאי (הבן של מאיר) – לכתיבת שירים ספוגי חותם ייחודי ושונה.

עם חזרתו ארצה המשיך היוצר הצעיר לחפש, לשאול, לכתוב, להלחין ו… למלצר בתל אביב. תוך זמן קצר הוא חבר אל המפיק המוכשר איתי צוק, ויחד החלו לעבוד על שירי אלבום הבכורה העתידי.

ממש לפני החגים, ותוך כדי חזרות נמרצות על מופע חדש ואינטימי, החליט נועם לחזור דווקא להודו ולבחון את החומרים החדשים על הקהל אותו זכה להכיר מקרוב אך לא מזמן – קהל המטיילים הישראליים היוצאים מזרחה מדי שנה.

"זה קהל שמקפיד לשאול עוד קצת, ולחפש שוב, ממש כמוני", אומר נועם. "ממש כמו השירים עצמם. עניין אותי לקבל פידבק דווקא מהם לפני כולם. קיוויתי שהם יבינו את החיפוש שלי בשירים באופן מאוד מוחשי, ובעודנו – כולנו – שם.  זה טוען את הכל בווייב אחר לגמרי. זו סגירת מעגל מבחינתי, כי שם, בהודו, נכתבו גם חלק מהשירים שהם כיום הבסיס לאלבום הראשון שלי".

ב-2017 יצא אלבום הבכורה זה יבוא שזכה לביקורות ותשבוחות.

שני השירים הבאים שיצאו 'זיכרונות' ו'לחזור לאותה נקודה' נכתבו בימים הראשונים שלאחר השבעה על אביו (מאיר בנאי)

במהלך 2017 יצא נועם לסיבוב הופעות עם הלהקה שליוותה את אביו. סיבוב שהתחיל בפסטיבל יערות מנשה והסתיים בפסטיבל הפסנתר.

בימים אלו מקליט נועם שירים חדשים עם המפיק פטריק סבג ובמקביל בונה סביבו להקה חדשה, יחד עם מיכה הרשליקוביץ' (גיטרות, מנדולינה ובנג'ו) ואייל לנזיני (קלידים, מחשב ובס), ויחד נוצר לו מופע חדש ועשיר המשלב שני עולמות – מחשב, קלידים וסימפולים המביאים את הפאן האלקטרוני, לצד הנופח החם והאותנטי- גיטרות אקוסטיות, חשמליות, בס, מנדולינה ובאנג׳ו .

שני העולמות יחד יוצרים שפה מוזיקלית אחת מגובשת הרמונית ומרגשת.

2016 © כל הזכויות שמורות להמון ווליום בע"מ.
בניית האתר: טל סולומון ורדי
X